True vampire diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Критики и похвали

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

Критики и похвали Empty
ПисанеЗаглавие: Критики и похвали   Критики и похвали EmptyСъб Окт 30, 2010 3:12 am

Ако сте недоволни от нещо споделете и ще се опитаме да го оправим, а ако нещо ви харесва можете да хвалите на воля.. :D
Върнете се в началото Go down
???????
Гост




Критики и похвали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики и похвали   Критики и похвали EmptyПет Ное 12, 2010 2:32 am

Ами да недоволна съм! Не стига, че сте ми откраднали подписа, ами ще ми триете и профила и мненията. ЖАЛКИ СТЕ! Не можете ли да оцените чуждия труд?! Аз съм вложила нещо в тези графики, а вие по най-долния начин сте ги копирали от мен. И вместо да ги махнете и да се извините, вие ми триете мненията. По-долна постъпка не бях виждала. Съзнавате ли на мен какво ми е в момента?! Все едно никой не уважава работите ми. Искам подписа да бъде махнат. Аз не съм длъжна да ви се моля! Това е нарушаване на закона за авторско право, ако не сте наясно!

Също така бутона за "Има мнения" на темите принадлежи на моя форум и НАСТОЯВАМ да бъде премахнат!

МИЛИОН ПЪТИ ДА ИЗТРИЕТЕ МНЕНИЕТО МИ, МИЛИОН ПЪТИ ЩЕ ГО НАПИША!
Подписите по право са мой! АЗ ГИ ПРИТЕЖАВАМ! Това е кражба!
Ще ви помоля да ги махнете като човешко същество. Това е мой труд и ми е изключително неприятно да бъде краден. Ако искаше ме помолете ще ви направя, но да крадете от мен, това ме обижда. Да ми триете мненията?! То тогава за какво е този форум? Във форумите се изразява мнение!
Върнете се в началото Go down
Катрин
Admin
Катрин


Брой мнения : 38
Join date : 23.10.2010

Критики и похвали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики и похвали   Критики и похвали EmptyПет Ное 12, 2010 9:17 pm

Слушай ме внимантелно моето момиче нито съм ти откраднала подписа нито иконката .Този подпис се намира в сумаси други форуми за които сигорно ти си нямаш и на идея . аз дори не съм регистрирана в твоя форум .. нямам герой и нямам и намерение да си правя .. няма да махна нито подписа нито иконката ако искаш пиши каквото искаш прави аз няма да ги махна нямаш това право да ми казваш какво да правя аз или който и да било друг .. не се мисли ,че притежаваш всичко за ДНВ и какво като си го направила ти подписати,аз не съм го откраднала от форума ти а просто се намира и в фотобукет и в други форуми.Много твой"съфорумнички" ти копират произведенията и ги представят за свои!!
Върнете се в началото Go down
https://thediariesofvampires.forummotion.com
???????
Гост




Критики и похвали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики и похвали   Критики и похвали EmptyПет Ное 12, 2010 10:52 pm

Да ти кажа, че те не са го копирали по простата причина, че именно аз съм ги правила за тях. Виж, не искам да се караме. Не притежавам всичко на ДнВ, но точно това го притежавам. Иконката и двата подписа съм ги правила аз. Ако искаш влез във форума и погледни. Дори на гифчето ми пише ника. Отново повтарям, че го казвам с възможно най-добри чувства, разбирам, намерила си го някъде другаде, не те обвинявам и аз съм слагала подписи намерени в някой сайт например. Но те моля като човек да ги махнеш. Не ми е приятно да копират мой неща, след като съм уточнила, че са мой и съм помолила да бъдат махнати.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

Критики и похвали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики и похвали   Критики и похвали EmptyСъб Ное 13, 2010 12:18 am

Първо искам да се извиня, че отсъствах и не съм разбрала какво е станало, ни нямах възможност да седна.
Изабела, искам да ти се извиня за причиненото неудобство, с Катрин не знаехме, че подписа е твой, ако знаехме тя нямаше да си го сложи. Отново се извинявам за неудобството и се надявам, че ще ни простиш.. Подписа е махнат и няма да се слага повече от никой.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Критики и похвали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики и похвали   Критики и похвали Empty

Върнете се в началото Go down
 
Критики и похвали
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
True vampire diaries :: Похвали ,Въпроси,Критики и Предложения-
Идете на: