True vampire diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 MacDonalds

Go down 
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

MacDonalds Empty
ПисанеЗаглавие: MacDonalds   MacDonalds EmptyНед Окт 31, 2010 9:45 pm

Много калорична храна и много забавления..
MacDonalds 07mcdonalds
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

MacDonalds Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MacDonalds   MacDonalds EmptyПон Ное 08, 2010 5:29 am

Платихме всичките си покупки и с огромните торби започнахме да обикаляме из целият мол като се смеехме гласно..
- Какво ще кажеш за МакДоналдс? - засмях се и се чудех какво ще отговори, защото беше с перфектна фигура и вероятно можеше да не иска да яде толкова калорична храна, но за мое учудване тя се съгласи.
- Ами добре! - засмях се и в следващият момент вече бяхме на опашката.
- За мен едих чийзбургер, средни картофки и голяма кола! - поръчах и след няма и минутка таблата беше в ръцете ми. - Чакам те на масата.. - погледнах към Тереза и седнах на близката маса..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




MacDonalds Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MacDonalds   MacDonalds EmptyПон Ное 08, 2010 5:34 am

Обърнах се към продавачката, за да поръчам
-Двоен чийзбургер, картофки и шоколадов шейк - поръчах, а когато усмихнатата служителка ми подаде таблата, й благодарих и се присъединих към Елена на масата. Тя ме погледна учудено, но не каза нищо. Засмях се, като въздъхнах и казах
-Със сигурност е страшно забавно да пазаруваме заедно. Но май и забавлението е малко уморително.. - усмихнах се, като се облегнах за малко на стола си, след което си взех от картофките и отпих от шейка.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

MacDonalds Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MacDonalds   MacDonalds EmptyПон Ное 08, 2010 5:25 pm

- Със сигурност е уморително.. - засмях се. - И ако искам да честна трябва да ти кажа, че отдавна не се бях мотала така по магазините без да имам основателна причина.. - засмях се и отхапах от чийзбургера си.
- Е, не сме толкова уморени, че да отложим тазвечершната раздходка, така да се каже, нали? - засмях се..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




MacDonalds Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MacDonalds   MacDonalds EmptyПон Ное 08, 2010 5:53 pm

Поклатих отрицателно глава, нетърпелива.
-О, не! Със сигурност не. Имам предостатъчно енергия за вечерта... - казах, като се усмихнах и й намигнах.
-Мисля, че е време да си харесаме по някой сладур - допълних закачливо и продължих -Една забавна свалка няма да е излишна.. Може би ще ми се отрази добре - отдавна не бях мислила за момчета...
Вдигнах рамене и казах
-Но дори и да минем без това, пак мисля, че ще си изкараме върховно. А и имаме страхотни тоалети. Кое мислиш, че трябва да сложа довечера? Туниката е хубава, но зелената рокля ме изкушава, макар че не е много подходяща за дискотека.. - замислих се, дъвчейки чийзбургера си и се обърнах към Елена за съвет, поглеждайки я въпросително.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

MacDonalds Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MacDonalds   MacDonalds EmptyПон Ное 08, 2010 5:56 pm

- Много ме затрудни! - засмях се.. - Но все пак роклята е страхотна, може да не е много подходяща за това излизане, но ще бъде направо грях да не я облечеш - засмях се.
- А, аз? - попитах, чудейки се дали да облека някой от сега купените тоалети или да взема нещо, което вече си имах..
Отпих една глътка от студената кола все още чакаща отговорът на Тереза..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




MacDonalds Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MacDonalds   MacDonalds EmptyПон Ное 08, 2010 6:05 pm

-Определено корсетът. Ще се съчетае чудесно с някоя хубава къса пола и обувки на ток. Направо ще спираш дъха с такъв тоалет! - усмихнах се, представяйки си я в дрехите за дискотека и кимнах уверено.
-Определено трябва да сложиш него. Ще бъдеш зашеметяваща. - засмях се леко, взимайки си картофки и я попитах
-Искаш ли да се чакаме някъде и оттам да отидем към дискотеката? В колко да се уговорим? - погледнах Елена замислено, чудейки се къде и кога ще е най-удобно и за двете ни да се разберем.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





MacDonalds Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MacDonalds   MacDonalds Empty

Върнете се в началото Go down
 
MacDonalds
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
True vampire diaries :: Мол-
Идете на: