True vampire diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 "Dolce & Gabbana"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Катрин
Admin
Катрин


Брой мнения : 38
Join date : 23.10.2010

"Dolce & Gabbana" Empty
ПисанеЗаглавие: "Dolce & Gabbana"   "Dolce & Gabbana" EmptyНед Окт 31, 2010 10:09 pm

"Dolce & Gabbana" 411377723_8612830f0d
Върнете се в началото Go down
https://thediariesofvampires.forummotion.com
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

"Dolce & Gabbana" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Dolce & Gabbana"   "Dolce & Gabbana" EmptyПон Ное 08, 2010 4:41 am

С Тереза влязохме въудешевено в магазина и веднага се втурнахме да оглеждаме всичко по пътят си.
- Тази ми харесва! - заявих и вдигнах една страхотна черна рокля. Даже аз се изумих на себе си, че взимам нещо подобно. Явно Тереза ми влиаеше и мисля че беше полужително.
- Избра ли си нещо? - попитах след малко и се обърнах към нея, а тя буквално беше заровяена в купища дрехи...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




"Dolce & Gabbana" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Dolce & Gabbana"   "Dolce & Gabbana" EmptyПон Ное 08, 2010 4:49 am

Харесах си дълга синя туника с деколте без ръкави. Не бях много наясно как, но я бях изровила измежду многото дрехи в магазина. Вдигнах я на закачалката и я показах на Елена
-Какво мислиш за това? - казах, като се усмихнах -Мисля да си я купя.
Засмях се, а погледа ми попадна на роклята, която тя държеше. Хареса ми и въодушевено възкликнах
-Много е хубава! И ще ти отива, ще видиш. Трябва да я пробваш, а аз след това ще меря туниката.
Задърпах я към съблекалните, говорейки радостно
-Сигурна съм, че ще ти стои страхотно.
Тя изчезна зад една от завесите, а докато се преобличаше, пред погледа ми попаднаха чифт страхотни обувки на не много висока платформа...
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

"Dolce & Gabbana" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Dolce & Gabbana"   "Dolce & Gabbana" EmptyПон Ное 08, 2010 4:54 am

Когато се огледах в огледалото в съблекалнята спокойно мога да каже, че сякаш роклята беше правена само и единствено за мен. Излязох и започнах да търся Тереза, която вероятно пак беше заровена сред дрехите.
- Страхотна си! - възклкна тя и ми подаде някакви обувки с много големи и тънки токове, на всичко отгоре бяха отворени.
- Обуй тези! Обуй тези! - заподскача тя радостно, а аз само ги взех и след минутка вече закопчавах каишките им.
- Страхотни са - усмихнах се и я набутах в съблекалнята.. - Твой ред е!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




"Dolce & Gabbana" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Dolce & Gabbana"   "Dolce & Gabbana" EmptyПон Ное 08, 2010 5:01 am

Засмях се и излязох, носейки туниката. Елена ме погледна и каза
-Стои ти превъзходно! - двете се огледахме в огледалото една до друга. Бяхме с дрехите, които мерехме, но ми се струваше, че на туниката й липсва нещо. Мярнах едно шалче на малка закачлка, отрупана с прозрачни и разноцветни шалове. Издърпах го и го завързах на врата си, преценявайки се в огледалото. Обърнах се към Елена
-Какво ще кажеш? - след това мернах хубава къса плисирана пола, която си отбелязах да пробвам. Усмихвах се на Елена, докато двете се оглеждахме в голямото огледало пред нас.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

"Dolce & Gabbana" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Dolce & Gabbana"   "Dolce & Gabbana" EmptyПон Ное 08, 2010 5:06 am

Тереза беше направо божествена със туниката и шалчето, което прибави към нея в последствие..
- Уникални са! Стоят ти превъзходно! - от доста време насам за пръв път се чувствах доволна и щастлива. Изтичах до щанда с чантите и си взех една мъничка черна и кожена чантичка с верижна дръжка.
След малко се върнах пред огледалото и я добавих към роклята и обувките.
- Определено ще ги вземем! - засмях се, я тя само кимна..
Както обикалях из магазина мернах един уникален корсет.. но този не изглеждаше толкова вулгарно, а направо нежно, така че реших да го пробвам..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




"Dolce & Gabbana" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Dolce & Gabbana"   "Dolce & Gabbana" EmptyПон Ное 08, 2010 5:12 am

Зарових се из дрехите, намирайки полата, когато пред погледа ми попадна една невероятна рокля , която беше с цепка и деколте. Зарязах полата и веднага взех роклята, за да я пробвам. Може би беше малко прекалено официална, но все пак.. Реших да питам Елена какво мисли за нея, но тя вървеше към съблекалните с един корсет в ръце, който наистина изглеждаше добре. Реших да я изчакам, за да я видя с корсета и тогава да я попитам за роклята. Когато тя излезе след няколко минути, беше прелестна. Дрехата й стоеше като излята. Втренчих се в нея и казах само
-Уоу... Върха е! - гледах я радостно, усмихвайки се. -100% трябва да си го вземеш!
Допълних, а тя се засмя.


Последната промяна е направена от Тереза на Пон Ное 08, 2010 5:48 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

"Dolce & Gabbana" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Dolce & Gabbana"   "Dolce & Gabbana" EmptyПон Ное 08, 2010 5:18 am

-Уоу... Върха е! 100% трябва да си го вземеш! - възкликна радостно Тереза, а аз забелязах някаква рокля в ръцете й.
- Е, какво мислиш за тази? - попита тя развълнувано..
- Ами пробвай я! - подканих я и тя отново влезе в съблекалнята. Набързо влязох в една от другите и затворих завесата.
След малко излазох с тази прекрасна рокля и започнах да се оглеждам.
Най - после Тереза излезе, а аз направо се възхитих на роклята.
- Уникална е! - едва успях да изръся все още зяпайки в нея.
Поровихме се още към половин час и най - после заявих:
- Е, мисля че е време да отидем някъде другаде.. - засмях се..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




"Dolce & Gabbana" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Dolce & Gabbana"   "Dolce & Gabbana" EmptyПон Ное 08, 2010 5:24 am

Въздъхнах, малко тъжна, но се съгласих с Елена.
-Добре, да тръгваме... Че както е тръгнало, мога и цял ден да прекарам тук.. - засмях се и усещайки лек глад, попитах
-В мола има къде да хапнем, нали? Май съм гладна... - усмихнах се, като добавих
-Ами ти? Искаш ли да хапнем, или да поразгледаме още малко преди това?
Попитах я. Можех да издържа, затова и двата варианта ми допадаха. А и не можех да реша, затова оставих Елена да избере. Двете взехме нещата, които щяхме да купим, като преди това се бяхме преоблякли в пробните и се запътихме към продавачката в магазина, за да платим.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Dolce & Gabbana" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Dolce & Gabbana"   "Dolce & Gabbana" Empty

Върнете се в началото Go down
 
"Dolce & Gabbana"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
True vampire diaries :: Мол-
Идете на: