True vampire diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

  Алеите...

Go down 
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Алеите...    Алеите... EmptyСъб Ное 06, 2010 4:47 am

Приятно място за да разпуснеш и да релаксираш..
 Алеите... St_james_park_2_xlarge&t=1
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyНед Ное 07, 2010 10:35 pm

Времето беше много хубаво, за това си облякох едни джинси и излязох навън.
След около петнадесетина минути се озовах в парка. Влязох и започнах да се разхождам по главната алея докато накрая не реших да поседна.
Пейките бяха сравнително малки, но пък изгледът беше великолепен, а слънчевите лъчи галеха кожата на лицето ми.
- Може ли да седна? - чух непознат, но много топъл и мил глас. Обърнах се и видях едно много красиво и стройно момиче.
- Ами.. добре! - усмихнах й се и й направих място, а тя се настани до мен.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyНед Ное 07, 2010 11:57 pm

Озовавайки се в парка, реших да се поразходя. Вървях известно време по главната алея, докато не се уморих и реших да седна. Набелязах си една от пейките, но там седна непознато момиче. Изглеждаше мила, затова се приближих и я попитах може ли да седна. Тя се съгласи и аз се настаних на пейката до нея. Усмихнах се, наслаждавайки се на хубавото време и се обърнах към момичето до мен, което наистина изглеждаше приятно.
-Надявам се не преча? - попитах я, като се усмихнах и добавих -Аз съм Тереза между другото.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 1:37 am

- Не, изобщо не ми пречиш.. - усмихнах й се. - Имаш много хубаво имае. Аз съм Елена. - добавих след малко.
Започнах да се взирам в шумолящата вода спускаща се на струики оцветени от слънчевите лъчи.
- На колко си? - попитах след малко и я погледнах в очите. Имах чувството, че мога да й вярвам и се чуваствах учудващо спокойно в компанията й.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 2:08 am

Усмихнах й се в отговор, срещайки погледа й.
-На 18 съм. - казах, развеселена. -Твоето име също е много хубаво. Приятно ми е, Елена.
Тя кимна и аз отново и се усмихнах. Облегнах се на пейката, радвайки се на хубавия ден, ведрата атмосфера и новото запознанство.
-Ами ти, на колко си? - попитах я на свой ред, опитвайки се да преценя, като я огледах. Надявах се да станем добри приятелки, защото все още не познавах никого тук...
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 2:13 am

Още от маниерите й си личеше, че е нова в гарад, за това се надявах че ще успея да я предразполажа за да станем приятелки.
- На 17 съм.. - усмихнах й се и се изправих от пейката. - Обичаш ли сладолед? - попитах и тръгнах към близкото павилионче.
- Разбира се! - възкликна тя и се изправи след мен.
- Един шоколадов, моля.. - казах на продавача. - Този ми е любимият.. - обърнах се към нея с усмивка. - Ами на теб?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 2:18 am

-За мен смесен шоколадов и ягодов. - усмихнах се на Елена и отвърнах
-Този е моят любим. - казах, като леко се засмях, след което я попитах
-Кажи ми, ти тук ли си родена, или като мен си се преместила в града? - погледнах я любопитно, докато чакахме сладоледите си и след като ни ги подадоха и платихме, тя се обърна към мен...
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 2:22 am

- Аз не обичам ягодов. - засмях се.
-Кажи ми, ти тук ли си родена, или като мен си се преместила в града? - попита ме докато чакахме сладоледите си.
- Ами родена съм и съм отраснала тук. Всъщност като се замисля почти не съм излизала извън щата. - усмихнах се. - Ами ти, къде си пътувала и къде си родена? - попитах докато плащах и взех фунийката с две грамадни топки шоколадов сладолед.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 2:30 am

-Ами семейните ми корени идват от Румъния - казах и тя ме погледна учудено, а аз побързах да добавя -Но съм родена в Денвил, не е много далеч от тук... Пътувах доста, защото още когато съм била малка сме се преместили. Идвам от Ню Йорк, последно живях там, но реших, че големия град ми идва в повече и избрах малко и уютно градче.. - довърших, като отново се усмихнах.
-Живея сама, но не ми е трудно. Ами ти, имаш ли брат или сестра? - попитах я мило, ядейки сладоледа си.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 2:35 am

- Ами да, имам брат. Казва се Джеръми. Но, загубих родителите си преди година и сега леля ми гледа мен и брат ми. - погледнах надолу при спомена за родителите си, защото независимо колко време бе изминало болката още бе като току - що отворена рана в която има огромно количество сол.
- Съжелявам, не исках да засягам темата. - добави Тереза и сложи ръка на рамото ми.
- Няма проблем.. - усмихнах й се и двете тръгнахме надолу по алетата..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 2:42 am

Разхождахме се по алеите с умерена крачка и отново се обърнах към Елена
-Наистина не исках да те натъжавам... Ако ще помогне, аз също игубих родителите си неотдавна и разбирам какво ти е. - казах, чувствайки се леко неловко, но вече знаех, че можех да й вярвам. Поклатих глава и реших да сменя темата.
-А вие с брат ти разбирате ли се? Той на колко е? - попитах я по-бодро, отпъждайки мислите за сестра си. Днес не исках да се натъжавам, а и бях решена да си прекарам добре в компанията на Елена.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 2:48 am

- Ами, може да се каже, че се разбираме макар че понякога се караме за глупости. - зарадвах се на опитът й да смени темата и с радост и помогнах.
- Ами ти имаш ли брат сестра? - добавих и след малко нейната физиономия стана много по весела. - Какво има? - попитах объркано.
- Сладоледът ти се разтече. - засмя се, а аз погледнах ръката си, която цялата беше в сладолед. - О, не! - засмях се и тръгнахме към малката чешмичка в края на градинката.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 2:53 am

Засмях се, облизвайки и моята фунийка, по която също имаше леко стекъл се сладолед. Не знаех дали да отговоря на въпроса й, но реших, че ще й кажа за това някой друг път.
-Завиждам ти... аз нямам брат. Иска ми се да имах, за да ме защитава и покрива, когато имам нужда... - казах, като се усмихвах
-Хубаво е, че с брат ти се разбирате. Сигурно сте много близки. - все още се усмихвах, но не можех да отрека, че й завидях за това, което споделяха с Джеръми.
-А как е любовния живот? - тя ме погледна изненадана и аз вдигнах помирително ръце, смеейки се
-Е, нямаше как да не стигнем и до момчетата... - заоправдавах се, все още гледайки я усмихнато.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 3:01 am

- Ами след случката с родителите ми нещата взеха да се влушават ако искам да съм честна.. Затворих се в себе си и вече не им обръщам голямо внимание. - усмихнах се..
- А, при теб? - полюбопитствах и се измих от целият разтекъл се сладолед.
Притеснах се, че съм прекалено любопитна, защото се опита да избегне въпросът ми за семейството, така че за напредтрябваше да се съобразявам..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 3:11 am

Засмях се.
-Ако питаш дали съм била влюбена - веднъж бях. Беше наистина хубаво и бях щастлива, но сега съм свободна. Той умря и ми е трудно да започна отначало, но се опитвам да гледам напред.
Бях учудена как успях да кажа всичко това с лека усмивка на уста. Но сякаш изражението ми беше замръзнало на лицето, затова се опитах да се стегна и погледнах Елена.
-Съжалявам! Не исках... - започна тя, но я прекъснах
-Не се притеснявай. Беше преди време... А и започнах нов живот на чисто и съм решена да уважавам миналото си като част от мен, но да не се оставя то да ми пречи да живея живота си.
Кимнах, за да потвърдя думите ми. Може би бях започнала да философствам твърде много, но в мен се загнезди странното чувство, че се представям за по-силна, околкото съм..
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 3:14 am

Тереза много ми харесваше, беше се очертала пред мен като много стабилна личност и още от първата минута знаех че мога да й имам доверие.
- Съжелявам. - добавих още веднъж и сведох глава, но тя само направи жест, че е излшно.
- Е, наблизо ли живееш? - попитах
Върнете се в началото Go down
????
Гост




 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 3:21 am

Огледах се, замислена. След това се усмихнах извинително на Елена и казах
-Всъщност не съм сигурна. Още не съм огледала града и не го познавам... Мисля, че ще ми се наложи да го обиколя, защото дори не съм сигурна точно в кой квартал е домът ми, да не говорим за ресторанти или други подобни... - гледах я извинително, чувствайки се леко неудобно, но все пак реших да я помоля
-Всъщност бих искала да те помоля да ме ориентираш поне малко кое къде е, ако е възможно... Ще съм ти много благодарна. - усмихнах й се отново, искрено. Тя все повече ми допадаше и усещах, че наистина ще се разбираме. Това ме зарадва - имах нужда от приятели, а Елена беше много мила.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 3:25 am

- С удоволствие! - усмихнах й се радостно и най - после доядох фуникйата от сладоледа си. - Ще те разведа навсякъде и ще ти покажа забележителностите на града, не че имаме много.. - засмях се и отново тръгнахме надолу по алеята бавно и някак си изтощено.
- Ако искаш ще минем през нас, за да си облечем по удобни дрехи. - вече не гледах през цялото време да изглеждам като примадона, даже бих каза че вече почти не се обличам както преди, а по - спортно.
Преди вискоте токове и късите поли бяха неизменна част от същността ми, но сега нещата са коренно различни..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 3:31 am

-Добре... Или можем да се уговорим да се чакаме тук след време. Ще можем да се приготвим и да се срещнем пак тук. Казвам тук, защото знам единствено къде се намира парка.. - казах, като се засмях и добавих
-Благодаря ти за помощта. Наистина оценявам жеста. - усмихнах й се, дояждайки на свой ред сладоледа си. Обърнах се към нея и попитах
-Е, как искаш да се уговорим? За мен няма значение, сякак ще е удобно. - вдигнах леко рамене, все още усмихвайки се на Елена, като зачаках отговора й.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 3:46 am

- Ами ако искаш ще се срещнем тук след около половин час.. Може да обиколим заведенията довечера, а сега да се поразходим в покрайнините на града? - погледнах я, а тя само кимна и ми се усмихна.
- Добре.. Значи до след малко.. - тъгнах в другата посока и когато се обърнах нея вече я нямаше.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 3:59 am

***
След около 30 минути отново стоях в парка на главната алея, чакайки Елена. Бях се преоблякла в лятна черна рокля до над коленете, която се развяваше около краката ми. Дрехата беше малко семпла, но се надявах, че изглеждам добре. Заовъртах се в различни посоки, търсейки Елена с поглед, но останах на мястото си, чакайки я търпеливо. Носех леко яке, в случай че застудеше и малка чантичка, в която бяха нещата ми. Не носех гримове, само огледало. Извадих го, за да се огледам и в отражението му видях Елена зад себе си, която вървеше към мен.


Последната промяна е направена от Тереза на Пон Ное 08, 2010 4:18 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 4:07 am

Прибрах се за малко в къщи. Облякох си една прекрасна жълта рокля малко над коленете и се качих на обувки с токчета не по големи от четири сантиметра..
Вече определено закъснявах за това се затичах и след около петнадесетина минутки бях в парка.
Започнах да се оглеждам и най - псоле в далечината видях Тереза да ме чака седнала на една от пейките.
След малко седнах до нея задъхано и тактично се извиних за закъснението:
- Съжелявам, че закъснях.. - погледнах извинително..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 4:12 am

-Няма нищо, позволено е, нали сме момичета.. - казах, като се засмях. -А и аз дойдох преди малко и не съм те чакала дълго.
Огледах я - роклята й стоеше много добре. Усмихнах се.
-Изглеждаш чудесно, роклята ти е много хубава. Май ще събереш погледите с нея... - казах, като закачливо й намигнах. Взех си нещата и готова за тръгване, попитах усмихната
-Е, къде ще ме заведеш първо?
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Admin
Елена Гилбърт


Брой мнения : 132
Join date : 23.10.2010
Age : 26
Местожителство : Мислик Фолс

 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 4:28 am

- Благодаря, ти също си прекрасна! - казах докато я оглеждах от глава до пети. Всъщност всичко стоеше прекрасно на стройната й фигура.
- Ами не знам.. - засмях се и се замислих къе мога да я заведа.
- Като съдя по облеклото ти си почитетелка на шопинга? - беше повече като факт отколото въпрос.. - Е, ако е така ако искаш ще се отправим към мола..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... EmptyПон Ное 08, 2010 4:34 am

Погледнах я леко учудено, питайки се дали наистина съм толкова лесна за разчитане, или тя просто ме разбираше по-добре от другите. Усмихнах се и кимнах ентусиазирано.
-Определено съм съгласна. Дано само не се заплеснем да разглеждаме магазините и да забравим останалите места в града... - казах, като се засмях -Обичам да обикалям по магазините и е твърде възможно това да се случи с мен. - отново се усмихнах, поглеждайки я леко виновно. Май "обичам" беше меко казано... Обожавах да пазарувам и да си харесвам нови неща, но исках и да огледам и останалата част от града. Обърнах се към Елена
-Е, води, ексурзоводке - пошегувах се, ставайки от пейката пред нея.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Алеите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите...    Алеите... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Алеите...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
True vampire diaries :: Мистик Фолс... :: Парк-
Идете на: